Martin Pitonak
–Martin Pitoňák
Profesionálny fotograf

_____________

Profesionálny fotograf so zameraním na fotografiu hotelov, interiérov a fotografovanie jedla.

–Martin Pitoňák

Pavol Paradeiser
–Ing. Pavol Paradeiser
UbytovanieNaSlovensku.eu

_____________

Zakladateľ a vlastník najnavštevovanejšieho ubytovacieho portálu na Slovenskom internete.

–Ing. Pavol Paradeiser

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

Fotografovanie
ubytovacích zariadení

_____________

Spolupráca portálu
www.UbytovanieNaSlovensku.sk
a profesionálneho fotografa
Martina Pitoňáka

 

Portál UbytovanieNaSlovensku.eu Vám v spolupráci s profesionálnym fotografom Martinom Pitoňákom ponúkajú jedinečnú možnosť efektívne propagovať Vaše ubytovanie prostredníctvom profesionálnej fotografie.

Spojili sme sily
aby sme Vám pomohli

Milý ubytovateľ, dovolte mi predstaviť Vám novú službu, ktorú sme pre Vás pripravili ako výsledok úspešnej spolupráce s profesionálnym fotografom Martinom Pitoňákom. Sme presvedčený, že jeho práca pomôže aj Vám lepšie propagovať Vaše ubytovacie zariadenie na našich stránkach.

photo–Ing. Pavol Paradeiser
..ubytovanienaslovensku.eu

Naša ponuka pre Vás

SLUŽBY PRE VYBRANÝCH ZÁKAZNÍKOV
Vila Kantor

Fotografovanie exteriérov

Súčasťou našej práce je fotografovanie exteriérov. V každom ročnom období, denné aj nočné zábery Vášho ubytovacieho zariadenia Vám pomôžu lepšie sa zviditeľniť a propagovať Vaše ubytovanie.

Fotografovanie hotela

Fotografovanie interiérov

Kvalitné fotografie interiéru Vášho ubytovacieho zariadenia vám pomôžu získať nových zákazníkov. Výsledné fotografie od nás sú profesionálne nasvietené, upravené a optimalizované pre internet.

Fotografovanie jedla, Hotel Bachledka

Fotografovanie jedla

Pre majiteľov reštaurácií a penziónov ponúkame naše služby profesionálneho fotografa jedla. Fotografie využijete na Vašej stránke, pri návrhu jedálnych lístkov alebo reklamných materiálov.

Cenník fotografovania

LEN PRE HORECA PRO ÚČASTNÍKOV

Pricing table with an Table ID of "uns" is not defined.

Tri jednoduché kroky ako na to

AKO POSTUPOVAŤ V PRÍPADE ZÁUJMU

1. Nezáväzná registrácia

Registrácia je samozrejme zadarmo. Registračný formulár slúži ako rýchlo spôsob zaradenia do zoznamu záujemcov. Pošlite nám Vaše základné kontaktné údaje a krátky popis Vášho ubytovacieho zariadenia. Všetky detaily dohodneme telefonicky.

2. Dohodnutie temínu

Po vyplnení a odoslaní registračného formulára potvrdíme Vašu registráciu emailom. V ňom budú všetky detaily o tom, ako postupovať ďalej. Následne Vám zatelefonujeme a dohodneme sa na najvhodnejšom termíne a cenách fotografovania.

3. Fotografovanie u Vás

Ak je všetko dohodnuté a pripravené, prichádzame k Vám a nafotíme všetko tak, ako sme sa vopred dohodli. Do týždňa Vám fotografie v planej kvalite zašleme pomocou emailu spolu s návodom, ako si ich pohodlne a rýchlo stiahnuť a začať používať.

SLOVENSKO

Aktuálny zoznam záujemcov
o služby fotografovania

Zaregistrujte sa ešte dnes a
pridajte sa k ostatným ubytovateľom,
ktorí už prejavili záujem o služby
profesionálneho fotografa.

Na prezentačných fotografiách našej chaty na Liptove nám veľmi záležalo, preto sme sa rozhodli, že si nájdeme profesionálneho fotografa. Práca pána Pitoňáka nás zaujala už na prvý pohlaď. Svojou ochotou, prístupom a vynaliezavosťou dokázal zachytiť fotografie, z ktorých je cítiť príjemná atmosféra. S výsledkom sme nadmieru spokojní a investícia do fotografii sa nám mnohonásobne vrátila v zvýšenej návštevnosti našej chaty. Pána Pitoňáka môžeme vrelo odporučiť.

Pavol Šimčisko
Chata pri Liptovskej Mare

S prácou pána Pitoňáka sme boli nadpriemerne spokojní. Jeho profesionalita, individuálny prístup a talent pre fotografovanie bolo cítiť a vidieť vo všetkých skvelých výsledných fotografiách. Prácu si odviedol profesionálne od fotenia až po konečné spracovanie fotografií. ďakujeme Tešíme sa na ďalšie fotenie penziónu Larion, manažérka

Dáša Šafaříková
Penzión Larion

Spolupráci s panem Martinem Pitoňákem mohu shrnout pouze do jednoho slova – perfektní. Od počáteční komunikace až do předání výsledných, vysoce kvalitních fotografií byla spolupráce bezchybná. Tímto mu zárveň ještě jednou za celý HOTEL BRATISLAVA děkuji a těším se na další focení. Alžběta Abrahová, Director of Sales & Marketing

Alžběta Abraha
Alžběta Abrahová
Hotel Bratislava
FORMULÁR

Pridajte sa do
zoznamu záujemcov o
fotografovanie

Registrácia je zadarmo. Vyplňte krátky rezervačný formulár a pridajte sa do zoznamu záujemcov o fotografovanie. Po odoslaní Vašej registrácie Vás budeme kontaktovať ohľadom všetkých detailov, termínoch a podmienkách fotografovania

Nezáväzná on-line registrácia
.
Typ zariadenia:
.✓ Vaše údaje sú u nás v bezpečí a slúžia nám len na vzájomnú komunikáciu.