Fotografovanie produktov pre eshop

Podobne ako väčšina mojich klientov, aj pani Liszová sa nechala inspirovať jedným z mojich predchádzajúcich projektov. Tento krát šlo ale o fotografovanie produktov pre pripravovaný eshop. Slovo dalo slovo a spoločne sme sa pustili do fotografovania rozsiahlej kolekcie módnych doplnkov, ktorú predáva pod značkou Dora Fashion.

Fotografovanie šperkov – Alia Sydney

Nedávno ma kontaktovala pani Lekna s nápadom na fotografovanie šperkov, ktoré predáva pod značkou Alia Sydney so sídlom v Austrálii. Výzva bola v tom, že nešlo o klasickú bižutériu ale šperky z 18 karátového zlata s drahými kameňmi plus prevedenie bolo veľmi jemné. Tak jemné, že ma človek problém všimnúť si všetky detaily volným okom.

Historické fotografie – Ždiar

K zberateľstvu som nikdy veľmi neinklinoval, až neskor ma k nemu priviedla manželkina vášeň pre antikvariát a historické predmety. Vzhľadom k mojej profesii ma na historických predmetoch naviac zaujali staré knihy a hlavne historické fotografie. Moja zbierka sa postupne rozširuje a do zbierky nedávno prikvitol ďalší klenot. Je čiernobiela foto-kniha Vysoké Tatry, vydaná v roku…